05327331693 WhatsApp

HABERLER
 
Atatürk Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralama istanbul atatürk havalimanı içerisinde nasıl yapılır? Atatürk araç kiralama yapmak için illa ki son günü mü beklemek gerekiyor ya da ofislerine kadar gidip yüz yüze mi araba kiralamak gerekiyor? Bugün sizlere canlı canlı online olarak nasıl araba kiralayabilirsiniz onu yazıyla anlatacağım. Öncelikle internetimi açıyorum ve atatürk havalimanı’nda araç kiralamak istiyorum diye yazıyorum.

Araç kiralama atatürk havalimanı yazdığım zaman karşıma Google’da adwords reklamları sayesinde üst sıralarda çıkan firmalar çıkıyor. Bunlara tıklayıp tıklamamak tamamen sizin elinizdedir. Ben şimdi ilk 5 sayfayı açıyorum. Yani arac kiralama istanbul atatürk havalimani firmaları arasında ilk 5 tanesini seçiyorum. Karşıma çıkan ilk sitede alış ve dönüş saatleri yazıyor. Öncelikle kiralayacağım arabayı ne zaman hangi gün ve saatte almak istediğimi daha sonra ise kiraladığım arabayı ne zaman saat kaçta teslim etmem gerektiğini yazıyorum. Tabi siz başka havalimanından araç kiralayacaksanız ona göre istediğiniz havalimanını da yazabilirsiniz. Ben sizlere anlatmak için araba kiralama istanbul atatürk havalimani yazdım. Ekranda karşıma 31 tane kiralık araç seçeneği çıktı. Bu arada gün olarak da yarını yazdım. Ve ilk arabamız Nissan Micra ya da Opel Corsa oldu ve şansıma da hemen ödersem 99 TL olarak çıktı. Hemen yarın kiralayacağım için fiyatta indirim yapmış da olabilirler ya da bu araç gerçekten de bu fiyat. Sizler de birazdan anlatacağım yolu izleyerek araç kiralayabilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Tercihi Nasıl Yapılır?

Atatürk araç kiralama işlemime devam ediyorum. Aracı seçerken 400 km sınırı olduğu yazıyor. Yani ben bu aracı 1 gün içerisinde maksimum 400 km kullanabilirim. 1 günlük bedeli 99 TL olan bu araca ofis hizmet bedeli,1800 TL kasko bedeli dahilmiş. Ama araca şu ekstralarla da kendimi daha fazla güvenceye alabilirim. Araç kiralama istanbul atatürk havalimanı için muafiyetsiz kaza güvencesi 25 TL,bireysel kaza güvencesi 9 tl,lastik cam ve far güvencesi 10 TL. Eğer aracı 3. kişiyi alacaksam o kişiye de güvence bedeli 10 tl. Bu özelliklerden hiç birini istemiyorsanız sadece 99 TL^ye bu arabayı kiralayabilirsiniz ama ben sizin yerinizde olsam en azından lastik cam far güvence paketi ve muafiyetsiz kaza güvencesi yaptırırdım ki kendimi güvene alayım.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir